ZŠ a MŠ Brzkov

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Zápis do mateřské školy 2021

Vážení rodiče, zápis dětí do mateřské školy se bude konat v květnu a proběhne bez účasti dětí. Termín a čas zápisu si prosím dohodněte telefonicky (720520002) nebo emailem (skolabrzkov@gmail.com). Přihlášky, prosím, podejte nejpozději do 16. 5. 2021.

Formuláře k zápisu si můžete vyzvednout v době provozu v mateřské škole nebo si je stáhnout zde ze stránek (Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání, Zápisní list dítěte, Dohoda o docházce dítěte do MŠ, Vyjádření ke zdravotnímu stavu dítěte, Informovaný souhlas). 

Srdečně vás zveme k zápisu vašich dětí k předškolní docházce. Vážíme si vašeho zájmu a doufáme, že se brzy uvidíme i s vašimi dětmi. 

Mgr. Šárka Stejskalová, řed. školy

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru