Doplněné informace pro rodiče i žáky 7. 4. 2020, 12. 4. 2020

Milé žákyně, milí žáci, vážení rodiče,

do schránek jste 7. 4. obdrželi nové pracovní listy. Další "zásilku" očekávejte opět za 14 dní.

Rozvrhněte si síly a zpracovávejte postupně vlastním tempem. Hotové skladujte a po skončení opatření je přineste do školy (vzhledem k tomu, že domácí výuka třevá déle, než jsme předpokládali, budu prosit o postupné vracení listů a seštů - viz zpráva Vracení učebních materiálů). K úkolům přistupujte s rozumem a hlavně odpočívejte, nabírejte síly a zůstaňte zdraví. Vše určitě společně doženeme po vašem návratu do školy.

Těšíme se na vás.

Vaše paní učitelky

Vážení rodiče,

uvědomujeme si vaši nelehkou situaci s domácím vzděláváním. Prosíme, řiďte se pokyny na těchto webových stránkách. Informace budeme průběžně aktualizovat a doplňovat. Kvůli úkolům stačí, když stránky navštívíte 1 x týdně a je-li to ve vašich možnostech, prosíme vás, abyste nám také minimálně 1 x týdně poskytovali zpětnou vazbu, nejlépe emailem (skolabrzkov@gmail.com) - co děti udělaly, co jim dělá potíže, co byste potřebovali nebo uvítali. V případě potřeba nás neváhejte kontaktovat i telefonicky - 720520002.

Děkujeme za spolupráci a přejeme hodně trpělivosti.

Přidáno 19. 3. 2020, autor: Šárka Stejskalová