ZŠ a MŠ Brzkov

29. 4. Pracovní listy a vrácení materiálů - doplnění ..

V úterý 21. 4. jste dostali novou várku pracovních listů do vašcih poštovních schránek. Jsou to jen doplňující materiály. Nejdůležitější je pokračovat v učebnicích a pracovních sešitech. Zároveň znovu prosím o vrácení vypracovaných PODEPSANÝCH (to znamená, že podepsaný bude každý list a bude na něm datum vypracování!!!) listů do poštovní schránky školy. Zatím se jich vrátilo opravdu málo. Tentokrát k nim přidejte ke kontrole pracovní sešity z matematiky. Po opravě vám vrátíme do schránek. Rodiče, kteří se neozvali, prosím o zpětnou vazbu.  Děkuji.

Moc vás všechny zdravím a přeji, ať si v rámci možností užijete krásné jarní dny.

Vaše paní učitelka Šárka Stejskalová

Přidáno 20. 4. 2020, autor: Šárka Stejskalová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru