Jdeme na to!!!

Vážení rodiče, milá dítka,

pokud se nestane nic neočekávaného, sejdeme se 25. 5. 2020 znovu ve škole. Pokyny jste obdrželi, nezapomeňte přinést čestné prohlášení. Ohledně provozu a výuky upřesňujeme:

Pokud to bude možné, děti z mateřské školy budou veškerý čas trávit venku, a to již od rána, od příchodu - přizpůsobte tomu tedy jejich oblečení a obuv (nezapomeňte na holínky a pláštěnku, i když někdo má obojí nechané v šatně). Prosíme, aby si děti nebraly s sebou žádné hračky z domu a naopak abyste jim dali láhev s pitím na pobyt venku (podepsanou nebo označenou).

Žáci ze ZŠ se budou první dvě hodiny učit ve třídě, pak za vhodných podmínek venku (vhodné oblečení a obuv).

Školáci, první den vezměte do školy všechny pracovní sešity a pracovní listy – vyplněné i prázdné (kromě angličtiny, ta bude v úterý a ve čtvrtek)!!!

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na vás.

Vaše paní učitelky