ZŠ a MŠ Brzkov

Informace pro rodiče

Informace pro rodiče
Vážení rodiče,
chtěla bych vám poděkovat za vaši dosavadní práci, kterou odvádíte v rámci domáci výuky. Moc jí vážím. Prosím, neumdlévejte v úsilí, protože i když se žáci vrátí na konci května do škol, už toho opravdu mnoho nestihneme.
Následující informace berte s rezervou, protože vše se bude odvíjet podle vývoje epidemie koronaviru v ČR a našem regionu.
Podle pokynů MŠMT bychom měli otevřít školu pro základní vzdělávání 25. 5. 2020, pro předškolní vzdělávání záleží na dalších podmínkách a okolnostech a rozhodnutí zřizovatele. V přiloženém dokumentu si můžete prostudovat pokyny, kterými se máme ve škole řídit. Bohužel zatím vám nejsme schopni poskytnout konkrétnější informace, třeba i proto, že nevíme, jak a zda-li vůbec bude zajištěno stravování. V každém případě vás budeme během následujících dní kontaktovat telefonicky, abychom zjistili účast - počet žáků ve výuce. Prosím, sledujte i nadále informace na našem webu a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Děkujeme vám za spolupráci.
Mgr. Šárka Stejskalová

Přidáno 4. 5. 2020, autor: Šárka Stejskalová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru