ZŠ a MŠ Brzkov

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Informace k zahájení výuky 12. 4. 2021 a testování

Vážení rodiče, prosím sledujte průběžně informace zde na webu a ve svých emailech. Bohužel pokynů je tolik a dostáváme je na poslední chvíli, takže vám je nejsme schopni dodat s dostatečným předstihem.

Na základně pokynů z MŠMT bychom měli provést s dětmi a žáky níže uvedenou anamnézu. Proto vás prosíme, pokud má dítě/žák některý z příznaků, omluvte ho a neposílejte ho do školy. Děkujeme za pochopení. 
Mgr. Šárka Stejskalová

Kontrolní seznam příznaků covid-19 u dětí, žáků a studentů

Před zahájením vyučování se doporučuje s dítětem, žákem (případně jejich zákonnými zástupci) projít jednotlivé položky tohoto seznamu. V případě, že dítě/žák na některou z položených otázek odpoví kladně nebo evidentně vykazuje dané příznaky, nebude mu umožněna prezenční výuka. Takový žák musí opustit budovu školy podle pravidel uvedených v Manuálu. Dítě, žák, student vykazuje známky nebo uvádí, že pociťuje:

ð zvýšenou tělesnou teplotu

ð suchý kašel

ð dušnost

ð zažívací obtíže (nevolnost, zvracení, bolesti břicha, průjem)

ð ztrátu chuti a čichu

ð bolest v krku

ð bolest svalů a kloubů

ð rýmu / ucpaný nos

ð bolest hlav

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru