ZŠ a MŠ Brzkov

Domácí výuka

Vážení rodiče, milé žákyně a žáci. V době mimořádného opatření můžete procvičovat učivo prostřednictvím webových aplikací, které jsou nyní dostupné v širší míře než obvykle. Nezapomínejte na čtení. A hlavně podnikněte nějaké aktivity venku!

Můžete využit: www.umimecesky.cz, www.umimematiku.cz, https://zsbcupice.cz, https://www.etaktik.cz/56-interaktivnich-titulu/ a mnoho dalších.

Nakladatelství Nová škola nabizí žákům zdarma využívat přístup ke všem interaktivním učebnicím MIUč+, stačí, když se zaregistrují jako studenti na www.ucebnice-online.cz.

Nakladatelství Fraus spustilo na svých stránkách (www.fraus.cz) akci UČENÍ DOMA. Jedná se o online procvičování jednotlivých předmětů, které mohou studenti využít z pohodlí domova.

Cesta k online cvičení je následující: www.skolasnadhledem.cz -> online cvičení -> nabídka ze čtyř možností: 1. Stupěň, 2. St., 3. St. Nebo cizí jazyky. Dále vyberu a kliknu na konkrétní čtvereček s předmětem, kde se držím již popsaných instrukcí, a to do doby, nežli se mi spustí online procvičování. VŠE FUNGUJE ZDARMA A BEZ JAKÉKOLIV REGISTRACE.

Další možnosti je využití interaktivní učebnici FLEXIBOOKS, opět naleznu na stránkách www.fraus.cz, kde na úvodní stránce je výrazné okno UČENÍ DOMA. Zde v tomto okně lze kliknout na „chci využít zdarma“, což studenta/rodiče přesměruje na stránku s odkazy. Poté sjedu do sekce INFORMACE PRO STUDENTY/ŽÁKY, nebo INFORMACE PRO RODIČE (obojí je stejné) a kliknu u FLEXIBOOKS na VYPLNIT FORMULÁŘ, kde vypíše student/rodič údaje, na které mu bude zaslána zpětná reakce s interaktivní učebnicí. VŠE MÁ BÝT ZDARMA.

 

 

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru