ZŠ a MŠ Brzkov

Brzkovská velikonoční bojovka pro žáky ZŠ

Brzkovská velikonoční bojovka pro žáky ZŠ

Milé děti,


 

oslavy Velikonoc mají velmi starou tradici. A protože se svátky Velikonoc blíží, připravily jsme si pro vás takovou krátkou a jednoduchou “Velikonoční bojovku.”

Velikonoční bojovka” bude taková „šipkovaná venku“, bude mít celkem 10 zastavení a na každém zastavení bude vždy jedna otázka, která se bude týkat tématu Velikonoc. Nebojte se, budou to otázky opravdu jednoduché. Pokud správně uhádnete všech 10 odpovědí, tak by vám měla vyjít tajenka.


 

Bojovka bude začínat u vchodu naší školy, kde také najdete svůj první úkol a dál bude pokračovat podle barevných krepových fáborků, které budou různě rozvěšeny. Cíl bojovky bude opět končit u vchodu naší školy.

Vezměte si s sebou papír a tužku, abyste si mohly zapisovat své odpovědi a doma potom zapsat do tajenky.


 

Své vyluštěné velikonoční tajenky s vaším jménem prosím vhoďte do schránky naší školy.


 

Děti, chtěly bychom vás také poprosit, u vchodu naší školy máme v květináči napíchnutou vrbu. Bylo by moc hezké, kdyby každý z vás za sebe tu vrbu ozdobil (např. Přivázat mašličku, zavěsit na provázek vajíčko....). By lo by moc pěkné, kdyby na naší vrbě bylo 11 velikonočních ozdůbek:) 


 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru