ZŠ a MŠ Brzkov

Aktuality

Poděkování
Provoz MŠ a ZŠ od 10. 5. 2021
Stezky v Brzkově
Děkujeme všem za pochvalná slova za vytvoření čarodějnických stezek. Moc nás to těší a jsme rády, že vás akce zaujaly a že jste se při nich pobavili.
Informace MŠMT k provozu škol od 10. 5. 2021
Pro školáky i mladší děti jsou připravené dvě nové stezky. Po svatomartinské, jarní a velikonoční akci si tentokrát můžete zahrát po čarodějnicku. Návody najdete v záložce Mateřská škola a Školní družina. Přejeme krásné zážitky na čerstvém vzduchu.
Brzkovská velikonoční bojovka pro žáky ZŠ
Brzkovská jarní stezka pro předškoláky nejen z Brzkova
Můžete se těšit dokonce na dvě nové. Jednu pro předškoláky, druhou pro starší. Sledujte náš web, brzy se dozvíte více...
Zápis do 1. ročníku ZŠ 2021
Další informace naleznete v samostatné složce Zápis do 1. ročníku
Vážení rodiče, milé žákyně a žáci. V době mimořádného opatření můžete procvičovat učivo prostřednictvím webových aplikací, které jsou nyní dostupné v širší míře než obvykle. Nezapomínejte na čtení. A hlavně podnikněte nějaké aktivity venku!
V současné době se učíme podle individuálních rozvrhů pro distanční výuku.
V tuto chvíli nemáme v mateřské škola žádná volná místa. Děti budeme přijímat až od září školního roku 2021/2022. Zápis se uskuteční v květnu 2021. Těšíme se na vás.
Vážení rodiče, provoz mateřské školy v době pololetních a jarních prázdnin bude bez omezení. Jen vás prosíme, abyste nahlásili případnou nepřítomnost dětí na tyto dny během pondělí a úterý 25. a 26. 1. 2020 kvůli stravování. Děkujeme za pochopení.
Úspěch ve výtvarné soutěži
Krásné 2. místo získal ve výtvarné soutěži Po stopách Jana Zrzavého na téma Stromek, strom v krajině, obci v kategorii mladších žáků Bedřich Kopecký. Jsme pyšní a moc gratulujeme.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru