Každý pracovní den:

Čtení -  cca jednu stránku z Čítanky + příslušná cvičení v pracovním sešitě. Přečti si pověsti na http://www.brzkov.cz/povesti-z-brzkova/ms-1125 Nebudeš se bát?

Psaní - jednu stránku v písance.

ČJ - projít pracovní sešit a pokud vám chybí některé cvičení u měkkých a tvrdých souhlásek, slabik bě, pě, vě, mě a abecedy, tak doplnit. K tomu projít cvičení v učebnici. Už jsme dělali ve škole, tak by to mělo být příjemné opakování.

Matematika - jednu stránku v pracovním sešitě. Tento týden věnujte pozornost zejména geometrii a snažte se v ní pokročit co nejvíce. Uvedené příklady trénujte s obměnami na papír. Umíš hrát "LODĚ"?

Prvouka - jednu stránku z pracovního sešitu + příslušné texty v učebnici. Starší děti se mohou pokusit o herbář. Zvládneš to taky?

Dobrovolně:

Číst knížku, založit si k ní sešit nebo složku a kreslit k ní ilustrace. Bavilo by tě nakreslit komiks s bublinami? "Rýsovat" obrázky pomocí pravítka a tužky. Počítat s penězi. Tvořit slovní úlohy.